1 Ağustos, 2014, Cuma
Anasayfa » Etiket Arşivi: siktir et kitap özeti

Etiket Arşivi: siktir et kitap özeti

Siktir Et Demenin Yolları

Siktir Et Demenin Yolları

Siktir Et Demenin Yolları Bu kitapta John C. Parkin ve Gaia Pollini S*ktir Et demenin bilgeliğini ortaya koydular. S*ktir Et demek ve size acı veren şeyleri yapmaktan vazgeçmek; S*ktir Et demek ve her kim ne düşünürse düşünsün hayallerinizin peşinde koşmak: İşte budur S*ktir Et Demenin En Güzel Yolu. Bu yolu takip etmek hayatınızı değiştirebilir. Bu kitap size S*ktir Etin bilgeliğini ... Devamını Oku »

Siktir Et Terapi

Siktir Et Terapi

S*ktir Et Terapi Hayatın Anlamını Bulmaya Çalışma Çünkü Yok Kendi yolunda gitmek harika bir duygudur… Bazen, S*ktir Et demek iyi gelir.Birçoğumuz kendi yarattığımız hapishanelerde tutsak kalıyoruz; gerçekten önemi olmayan şeyleri fazlasıyla umursuyoruz ve hayallerimizi unutuyoruz. İşte S*ktir Et bu noktada size yardımcı olacak; başkaları sizin hakkınızda ne düşünürse düşünsün, bakış açınız değişecek, gerçekten ne istediğinize konsantre olacak ve istediğiniz şeyin ... Devamını Oku »

Siktir Et Kitabından Sözler ve Kısa Özet

Siktir Et

Ne zaman birşeyler çok önemliyse, ne zaman kendini gergin, endişeli ve korkmuş hissediyorsanız, sadece Siktir Et deyin, iç çekin ve nefes verin. İlaç gibi hemen iyileştirir sizi. Fakat Siktir Et Nefes Alışı’ nı da unutmayalım. Siktir Et Nefes Verişi boş verme, rahatlma ve birşeylere hayr deme ile alakalı ilen, Siktir Et Nefes Alışı enerjiyi ve gücü içine çekme ve birşeylere ... Devamını Oku »

Siktir Et -John C. Parkin

siktir-et

Siktir Et Hayatta Hiçbir Şey Senden Önemli Değil Siktir Et demek sizi iyi hissettirir. Mücadeleden vazgeçmek, ne hoşunuza gidiyorsa onu yapmak, çevrenizdekilerin sizin hakkınızda düşündüklerini umursamamak ve kendi yolunuzdan gitmek harika bir duygudur. John C. Parkin’in bu komik ve ilham verici kitabı, Siktir Et demenin; Doğunun boş verme, vazgeçme ve bir şeylerin o kadar da önemli olmadığını fark ederek gerçek ... Devamını Oku »