Siktir Et -John C. Parkin Kitap / Vitrin

Siktir Et Hayatta Hiçbir Şey Senden Önemli Değil

Siktir Et demek sizi iyi hissettirir. Mücadeleden vazgeçmek, ne hoşunuza gidiyorsa onu yapmak, çevrenizdekilerin sizin hakkınızda düşündüklerini umursamamak ve kendi yolunuzdan gitmek harika bir duygudur.

John C. Parkin’in bu komik ve ilham verici kitabı, Siktir Et demenin; Doğunun boş verme, vazgeçme ve bir şeylerin o kadar da önemli olmadığını fark ederek gerçek özgürlüğü bulma gibi ruhani fikirlerinin kusursuz bir Batı ifadesidir.

Siktir Et; şarkı okumak, meditasyon yapmak, sandalet giymek ya da tütün yemek gibi eylemler gerektirmeyen ruhani bir yoldur. Modern zamanın küfürlü söylenişiyle, Siktir Et, Batılıları şöyle bir sarsıp kendilerine getirecek, anlam dolu hayatlarımıza egemen olan stresi ve gerginliği ortadan kaldıracaktır.

Siktir Et kitabından seçme sözler ve kısa özet için tıklayın.

Serinin diğer kitaplarından olan Siktir Et Terapi için tıklayın.

Yine serinin bir başka kitabı olan Siktir Et Demenin Yolları için tıklayın.

Bu yüzden, bütün sorunlarınıza ve meselelerinize S*ktir Et demenin bir yolunu bulun. Hayatınızda yapmanız “gerekenlere” S*ktir Et deyin ve sonunda başkaları ne düşünürse düşünsün, neyi yapmak istiyorsanız onu yapın.

ARUNAS YAYINCILIK
Çeviren: Figen Kılavuz
Yayın Yılı: 2011
200 sayfa
Kitap Kağıdı
13,5×21 cm
Karton Kapak
ISBN:6054429325
Dili: TÜRKÇE


Yorumlar

 1. uğur diyor ki: Nisan 22, 2011 at 7:17 pm

  Gerçekten iyi bişey siktir et diyebilmek insana güven kazandırıyo ve bunu söylerken başkalarını takmadan kenndi kararlarını alabilmeni sağlıyo tabi herşeye mal gibi siktir et de denilmez .d

 2. haluk diyor ki: Nisan 26, 2011 at 10:58 am

  harika bi kitap.. her şeyi unutturur..:D gerçekten siktir edersiniz..:) okudukca rahatlıcaksınız..:)

 3. bayram diyor ki: Mayıs 10, 2011 at 5:57 pm

  insan herşeyi s.tir edmeli,hayellerinin peşinden gitmeli ve hayelleri gercekleştirmeli yoksa onu zaman sonra yaşamaya calışır (18 inde aşıkmı olamadın üzülme 60 ında olursun)…

 4. yasin uyan diyor ki: Mayıs 11, 2011 at 10:50 pm

  hayatım boyunca kitap okuyupta iğrenebileceği hiç düşünmemştim. bu kitabı okuduğum ilk andan itibaren iğrendim sadece kusmak istedim berbat ötesi bir kitap.

 5. Kitabı okuyup da iğrendim diyenlere aldırmayın. Siz yine de okuyun ve kararı kendiniz verin.

 6. yasin uyan ve murat demir arkadaşların penceresinden bakıp önce yasin arkadaşımızın bakış açısıyla cok şey bekledin belki kitaptan ama bekledigin gibi cıkmadı olabilir. murat demir arkadaşımızda tıpkı benim gibi kitabın kendine verdigini degil kendinin kitaptan ne alabilecegini düşünmüş ve belkide almıştır ” Görmek için bakış açınızı degiştirin”

 7. bu kitapdan daha öncelerihaberim yoktu takihastanede hemşirenin biribana okumamiçin verdiğinde gerçekten adı biraz ilginçolabilir ama içeriği gerçekten çok farklı

 8. siktir edin okumayın 🙂

 9. ceyda diyor ki: Temmuz 14, 2011 at 7:54 pm

  kitabı yeni okumaya basladım sonu görecez :):)):

 10. Tugce diyor ki: Temmuz 24, 2011 at 9:27 am

  Bugünlerde ki ruh halime uygun bir kitap seçtim sanki. Gereksiz birçok şeyi aşırı ciddiye aldım ve sonunda bir kılavuz buldum sanki. 🙂 Kesinlikle okunması gereken bir kitap !!

  ”Hayatta hiçbir şey senden önemli değil”

 11. aysun diyor ki: Ağustos 3, 2011 at 6:28 am

  bence denemek lazım gerçek hayatımızda siktir edemediğimiz çok şey varki ama etmek en güzeli diye düşünüyorum ukuyalım ve görelim bence

 12. Sedaaa diyor ki: Ağustos 11, 2011 at 5:36 pm

  Hayatta hiçbişi kendimizden değerli deil. bunu hala anlayamamış olanlariçin gerçekten çok ideal bir kitap… Hayatta kimse vazgeçilmez değildir ve hiç bişey bizden değerli değildir….

 13. kitapçıda bu kitabı en çok satanlar bölümünde gördüm ve biraz göz attım.gerçekten şu aralarki psikolojime uyduğunu düşündüğüm bir kitap.yorumlarınıza görede ho gibi duruyor 😀 o zaman bu kitabı kesinlikle okumalıyımm..ya da en iyisi siktir etmek…:D

 14. kitabı bugün aldım ama amacım küfürbaz olmamdan yakınan bi arkdaşıma okutmak..ama önce kendim göz gezdirm..iyi görünüyordu.

 15. s.ktır et gercekten rahatlatıyo ama sorumlulukları s.ktır etmek ne kadar verimli olur !

 16. ismail pekdemir diyor ki: Eylül 1, 2011 at 7:38 pm

  kitabı okuduğunuz zaman zaten bildiğiniz düşündüğünüz ve farkında olduğunuz şeylerin kitapta da yazdığını göreceksiniz.

 17. Şevval diyor ki: Eylül 8, 2011 at 3:23 pm

  Ben daha kitabı okumadım.Ama ruh halime uyqun bir kitap gibi gözüküyor.Çünkü hayatta hiçbir şey senden önemli değil.Her şeyi kafasına takıp,her şeyi ciddiye alanlara sesleniyorum: S*KTİR EDİN ve bitsin :DDDD

 18. serhat diyor ki: Eylül 8, 2011 at 3:25 pm

  Ben daha kitabı okumadım.Ama ruh halime uyqun bir kitap gibi gözüküyor.Çünkü hayatta hiçbir şey senden önemli değil.Her şeyi kafasına takıp,her şeyi ciddiye alanlara sesleniyorum: S*KTİR EDİN ve bitsin :DDDD

 19. ben kitabı aldım okudum kitabın hoşuma giden konularıda oldu ama yazar bu kitabı çok sıkıcı yazmış hiç zevk almadım okurken hep anlatıyor uzatıyor uzatıyor zor bitirdim kitabı bi ara siktir et okumayı dedim kendi kendime ama yazarın her dedigine uyarsak kendimizi şarap şişesiyle sokakta buluruz hayatta herşeye boşvermek anlamsızdır. eger bu adamın her dedigi yapmış olsam ataletli bi insandan farkım kalmaz.. tek yapmanız gereken içinden size uyanları ayıklayıp hayatınıza geçirmek tabi hepsini degil aman ha yine emegi için teşekkürler.

 20. Semih diyor ki: Eylül 13, 2011 at 9:22 pm

  Size tavsiye bu kitabı siktir edin

 21. buraqqq diyor ki: Eylül 16, 2011 at 10:51 pm

  aslnda s*ktr et kadar güzel bi söz yok bence. varmı? varsada s*ktr et :))

 22. AHMET diyor ki: Ekim 4, 2011 at 12:45 pm

  kitap mükemmel kitap okumazdım ama bu başka:)

  yaww..

 23. mikail diyor ki: Kasım 1, 2011 at 7:15 pm

  arkadasım tavsıye ettı onun tavsıyesı uzerıne okuyacagım:))

 24. 2011-2012 eğitim öğretim yılı ilk okul, orta okul ve liseler için yarı yıl tatili yapılmayacaktır.,

  yiyosa siktir edin 😉 😀

 25. zeynep diyor ki: Kasım 3, 2011 at 4:16 pm

  vala süper bi kitap…etkisi yok diyemem..olmasada siktir et:))

 26. burak yeşilyaprak diyor ki: Kasım 11, 2011 at 8:36 pm

  bnde kitabı raskele gördüm internetten tıkladım yorumları fln okudum güzel kitap gibi denemekte fayda war fayda yoksada siktir et:D ama herkez tawsiye ediyo madem şimdi internetten alyom kitabı:D.:)

 27. ZALIİ diyor ki: Kasım 20, 2011 at 8:30 pm

  bence bu kitabı siktir edin hiçte bir işe yaramıyor….. tavsiye edenleride sitir edin paranıza yazık.. onu yazdıklarını zaten gunluk hAYATTAN BİLİYORSUNUZ……

 28. Bu kitabı teknosada görmüştüm konusu degişikti aLdım daha dün bitirdim bence güzel bi kataptı şimdi her şeyi s*ktir ediyorum (:

 29. selcuk diyor ki: Aralık 10, 2011 at 10:37 pm

  takip ettigim yazarlardan birisidir siz asıl yenı projesi olan koy gotune gitsin i okuyunca muptelası olacaksınız:)))

 30. bence çok güzel bir kitap,

 31. mehmet diyor ki: Ocak 6, 2012 at 11:29 pm

  Henuz 55. sayfadayım ama surukleyici bir kitap 🙂 Ha faydası varmı simdiden faydasını gordum diyebilirim. Yoksada Siktir Et .))

 32. seval diyor ki: Ocak 25, 2012 at 10:57 am

  siktir et kadar rahatlatıcı bir cümle var mı? yok varsada siktir et…

 33. oyle bı zamanda buldum kı hayatta herseyı sıktır et dercesıne haykırdım ve tesekkur ederım şiddetle tavsıye ederım ıkı kıtabı var karıkaturlu ve normal ve her ıkısını alın

 34. Eren Ylmz diyor ki: Mart 13, 2012 at 4:06 pm

  Mk espridende bıkmıonuzz fıstık gibi kitap

 35. sedat diyor ki: Nisan 4, 2012 at 6:39 pm

  Montaigne’ in “Denemelerler” adlı kitabını hiç okumayın(s*ktir edin)!!! 😉 🙂

 36. atakan diyor ki: Nisan 18, 2012 at 7:00 pm

  Demesi kolay. Bugün siktir ettiğin herhangi bir şeyin ileride seni sikebilme riski var. Eğer bu riski göze alabiliyorsan siktir et.

 37. thenıs diyor ki: Temmuz 4, 2012 at 11:53 pm

  aşk siktir edilemez belkide?

 38. Sktr et m.k.Liseleri sktr et.Takma kafaya yoksa strese giriom.Kafayı yiyecek gibi oluyom.Elalem ne der diom.Ama artık öyle olmucak.Sktr m.k.Sktr et hayatı sktr etttttttttttttttttttttttttttt. Çok sevdim bu kelimeyi :D.Sktr et.

 39. gercekten sıktr et 🙂 yanlız kıtabın sonunda kı cıo vs tarzı bılgıler benı bunaltdı ama herseye ragmen guzeldı thenk you

 40. bu ne sacmasapan ne gereksiz bir kitaptır ya..kime neye sıktır edıyon hem..patrona sıktır et bakalım sonra babaya siktir et edebılıyomusun? hayat oyle hıcte sıktır et demekle olmuyo. okumayın!okuma alıskanlıgınızdan olursunuz soylıyım.

 41. merve asiltürk diyor ki: Mayıs 25, 2013 at 6:00 pm

  bu kitabı kesinlikle okumslısınız bu kitap aslında bir psikolojik tedavi kitabı ama içindeki cümlelerin anlamı gerçekten çok büyük zaten okuyanlar bilir ben okudum ama bazıları okumadan aslında herşey önemli okumayın falan diyorlar o herşey sizden önemli mi ? hayır asla..bu kitabı okudum bişeyler biliyorum ki konuşuyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir