Bülten Abonelik

* * blog.veliman.com'a eklenen yeni içerikler ile ilgili e-posta alacaksınız.

Popüler İçerikler

Blog Yazısı

2013’ün en iyi tabletleri
Teknoloji

2013’ün en iyi tabletleri 

Tablet fırtınası dünyayı sarıyor. Yakın zamana kadar belki bir hayal ürünü gibi görünen tablet bilgisayarlar artık günlük ihtiyaç gibi görülüyor.

Taşınabilir ve her yerde kullanma kolaylığı ile çoğu insanın tercihi olan tablet bilgisayarlar, masaüstü bilgisayar ve laptopların papucunu dama attı diyebiliriz. 7 inçten 13 inçe kadar boyutları bulunan tablet bilgisayarların en küçük boyutlu olanları şuan için en popüler olanları diyebiliriz. Sizler için 2013‘ün en iyi tabletlerinin listesini hazırladık. Aşağıda ve sonraki sayfalarda bu listeyi inceleyebilirsiniz.

10. Asus FonePad

Asus FonePad, Nexus 7 ile hemen hemen aynı olabilir ama microSD yuvası ve 3G bağlantısı da dahil olmak üzere birkaç özelliğinin yanısıra, telefon görüşmeleri ve metin mesajları gönderme özelliğiyle Nexus 7’ye göre daha pahalı.

9. Samsung Galaxy Note 10.1

Samsung Galaxy Note 10.1 büyük ekranlı tablet severler için S-Pen kalemi ile birlikte oldukça iyi bir tablet.

8. Microsoft Surface Pro

Surface Pro, Microsoft’un Windows 8’li tabletleri arasında yer alıyor. Oldukça güçlü işletim sistemi ve Microsoft’un desteği ile tercih edilebilecek bir tablet.

7. Asus Trafo Pad Infinity

Asus Trafo Pad Infinity’de bir tablette aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Büyük bir çözünürlüğe sahip Super IPS paneli, klavyesi ve Android’in son sürümü ile tercih edilebilecek bir tablet bilgisayar.

6. Samsung Galaxy Note 8.0

Samsung Galaxy Note 8.0, S Pen ile birlikte iPad Mini’ye rakip olarak sahneye geldi ve bir Android tablet olarak iPad Mini’yi geçemedi. Ancak tablet arama özelliği ile birlikte oldukça etkili özelliklere sahip.

5. Google Nexus 10

Google Nexus 10, 10.1 ekranı ile en büyük konuşma noktalarından biridir. Ayrıca cihaz için piyasadaki en iyi tablet bilgisayar diyebiliriz.

4. iPad 4

Çarpıcı Retina Ekranı ile Apple’ın son tableti iPad 4 kesinlikle bugün piyasada bulunan en iyi tabletlerden birisi.

3. iPad Mini

Apple’ın eski ünlü CEO’su Steve Jobs birkaç yıl önce küçük tablet modellerini eleştirdi ancak Apple pazara uyum sağladı ve küçük ekranlı iPad üretti. Retina ekran yoksunluğu haricinde Mini ipad oldukça etkili özelliklere sahip.

2. Google Nexus 7

Yeni Nexus 7 sonunda tanıtıldı. Cihaz orijinal 7-inç tablete göre daha iyi özelliklerle geldi. 1.5GHz dört çekirdekli işlemci, 2GB RAM ve 16GB veya 32GB depolama paketleri ile birlikte geliyor.

1. Sony Xperia Z Tablet

Sony’nin etkileyici tabletini tanımlamak için şık, güçlü, ikonik kelimelerini rahatlıkla kullanabiliriz. Sony Xperia Z akıllı telefonun kombinasyonu olarak karşımıza çıkan Xperia Tablet Z, hem hafif hem de yüksek özelliklere sahip.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

İşaretli alanlar gereklidir *