Bülten Abonelik

* * blog.veliman.com'a eklenen yeni içerikler ile ilgili e-posta alacaksınız.

Popüler İçerikler

Blog Yazısı

Bing Kullanarak Para Kazanmak
Bing Kullanmak
İnternetten Para Kazanmak

Bing Kullanarak Para Kazanmak 

Bing‘in yeni projesi olan kullandıkça puan kazanarak kazandığınız puanları çeşitli Microsoft platformlarında harcamanızı sağlıyor.  Yıllardır kullanılmayı bekleyen Bing daha çok kullanılmak için güzel bir proje üzerinde çalışıyor. Google gibi büyük bir platformun yanında bing’in pek de başarılı olduğunu maalesef söyleyemiyoruz. Herhalde Microsoft biz ne yaparız da Google’dan daha çok kullanılırız ne yaparız da Google’ın önüne geçeriz diye düşünmüş ki Bing Kullanarak Para Kazanmak gibi bir sistem geliştirmeye karar vermiş.

Bu sistemde 3 puan veya Microsoft Store‘da harcadığınız her 1 pound için yani Türk Lirası ile 7,36 TL (4 Kasım 2019 Güncel Döviz Kuru İle) için 1 puan almanızı sağlıyor. Bir kullanıcı günde en fazla 30 puan kazanabiliyor. Eğer alışveriş yapmak istemiyorsanız ama para kazanmak istiyorsanız Bing’de 10 arama yaptığınız zaman yine para kazanabiliyorsunuz. Microsoft 15 Ağustos 2017 Tarihine kadar kazanılacak puanların sayısını 2 katına çıkaracağını söyledi ama kullanıcılar Microsoft Edge tarayıcısını kullanacak diye bir şartını belirtti.

Yeni demem o ki Microsoft Edge tarayıcısı ile Bing kullanırsanız günde 60 puan kazanabilirsiniz eğer 1 ay içerisinde 500 puanı geçebilirseniz o ay için 60 puan kazanmak yerine 150 puan kazanabileceğinizi söyleyen Microsoft bu sayede Bing’i diğer arama motorlarına göre ön plana çıkarmaya çalışıyor.

Biz o kadar puan biriktireceğiz nerelerde kullanacağız diye merak ediyorsanız. Kazandığınız puanları nakitte çevirmek ne yazık ki mümkün değil ama Skype hesabınıza kredi, Xbox için hediye kartları, Ücretsiz filmler ve Groove müzik gibi platformlarda kullanabilirsiniz.

Microsoft’un diğer ürünleri ile karşılaştırıldığı zaman, belki de en başarısız olanı arama motoru Bing’dir.

Google gölgesinde kendine bir yer edinmeye çalışan Bing, arama motoru olarak fazla tercih edilmese bile para kazanma açısından oldukça iyi bir yer.

Bing kullanarak gelir sağlamak, belki de pek inandırıcı gelmeyebilir; ama son derece gerçek bir yöntemdir.

Microsoft Reward hesabı oluşturarak işe başlayın ve yaptığınız aramalarda veya satın almalarda belli bir puanın sahibi olun.

Bu puanlar, belli miktara ulaştıktan sonra gerçek para olarak karşınıza çıkmaktadır. Türkiye’de henüz bu sistem tam olarak işlemiyor; farklı bir ülkede yaşıyorsanız bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

İşaretli alanlar gereklidir *