Bülten Abonelik

* * blog.veliman.com'a eklenen yeni içerikler ile ilgili e-posta alacaksınız.

Popüler İçerikler

Blog Yazısı

Google Plus
İnternet

Google Plus 

Buzz isimli projesiyle birlikte sosyal ağ pazarında başarısız olan ve hemen ardından yeni bir proje üzerinde çalışmaya başlayan Google, yeni sosyal ağı olan Plus’u kısa bir süreç öncesinde tanıttı. İşte Google Plus ile ilgili merak edilen en önemli başlıklar…

Google Plus Nedir?

Google’ın yeni sosyal ağ projesi olarak karşımıza çıkmayı başaran Plus, Facebook’a benzer yapısıyla bağlantı, video ve durum paylaşmanızı sağlamaktadır.

Google Plus’un getirdikleri yenilikler nelerdir?

Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden arkadaşlarınızla videolu sohbet odalarında görüntülü olarak görüşmenizi sağlayacak olan sistem, mobil cihazlarınız ile elde ettiğiniz fotoğrafları ve videoları anında profilinizde paylaşmanızı mümkün kılacak. Çevrelerinizi belirleyerek arkadaşlarınızı farklı gruplar altında konumlarken, iş arkadaşlarınız ve ailenizle toplu konuşmalar gerçekleştirebilmenize de imkân sağlanacak.

Ayrıca sosyal ağ sitesi Plus’un arama motorunu kullanarak, güncel makalelere ve eğlenceli videolara erişiminize de imkan sunulacak.

Google Plus’a Nasıl Üye Olunur?

Google’a üye olmak için hala bir Google hesabınız yoksa almanız ya da var olan hesabınızdan giriş yapmanız yeterli olacaktır. Ancak Google Plus’a olan ilgi gerekçesiyle üyelikler bir süreliğine davetiye yöntemiyle gerçekleştirilmeye başlamıştır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

İşaretli alanlar gereklidir *