Bülten Abonelik

* * blog.veliman.com'a eklenen yeni içerikler ile ilgili e-posta alacaksınız.

Popüler İçerikler

Blog Yazısı

İnternet Expoler 9 Final Sürümü
İnternet

İnternet Expoler 9 Final Sürümü 

Internet Explorer’ın aday sürümü 10 şubatta tarihinde kullanıcıların hizmetine sunulmuştu. Bu tarihten sonra aday sürümü üzerinde geçer notu olan IE9’un şimdi ki beklenen sürümü ise IE9 final.

Alınan bilgilere göre IE9’un bu ay içerisinde Austin şehrinde düzenlenecek bir etkinlik ile tanıtılacağı belirtiliyor. Tarih olarak ise bu tanıtımın 14 mart olduğu gösteriliyor. Ancak bu bilginin henüz Microsoft tarafından doğrulanmadığını ve kesin bir bilgi olmadığını da söylemek gerekiyor.

Diğer yandan Microsoft’un geliştirici ağ segmentinde yer alan Hindistan şubesinde, yapılacak tanıtımın Twitter üzerinden verilen bilgilerde 24 mart günü gerçekleştirileceği bildirildi. Ayrıca bu tanıtımın sadece Hindistan için özel bir lansman olacağı belirtiliyor. Buna rağmen yinede Microsoft tarafından kesin bir tanıtım tarihinin elde olması ise sevindirici bir haber olarak görülüyor.

Şimdilik Internet Explorer 9 hakkında verilen bilgiler bu şekilde. Bakalım gelen haberlere göre Microsoft IE9 için bu ay içerisinde Hindistan başka bir bölgede lansman yapacak mı? Bekleyip her beraber yakından göreceğiz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

İşaretli alanlar gereklidir *