Bülten Abonelik

* * blog.veliman.com'a eklenen yeni içerikler ile ilgili e-posta alacaksınız.

Popüler İçerikler

Blog Yazısı

Steve Jobs ölüyor…
Teknoloji

Steve Jobs ölüyor… 

Steve Jobs ile ilgili çarpıcı açıklamalar ortaya süren Amerikan National Enquirer gazetesi, teknolojisi dünyasını oldukça yakından ilgilendiren bir haberi manşetlerine taşıdı.

Steve Jobs’un belirli zamanlarda çekilmiş olan resimlerini yayınlayan gazete, bazı doktorlara yorumlattığı resimler üzerinden Apple’ın patronuna sadece 6 ay kadar bir ömrü biçti. Jobs’un oldukça hızlı bir şekilde kilo verdiğini ve kaslarında giderek zayıflamaların ortaya çıktığını belirten National Enquirer, Steve Jobs’un sağlık durumunun pek de iyiye gitmediğini yazdı.

Diğer yandan Apple’ın CEO’sunun Stnaford Kanser Merkezi’nde tedavi gördüğünü de ileri süren gazete, Jobs’un kemoterapi gördüğünü de belirtti. Bunun yanında birçok kişi hatırlayacaktır ki Steve Jobs 2007 yılında pankreas kanseriyle karşı karşıya kalmış ve belirli bir zaman Apple’da ki işlerinden uzak kalmıştı. Daha sonra ise bu hastalığı yenerek tekrar işinin başına dönmüştü. Şimdilik Steve Jobs ile ilgili alınan bilgiler bunlardan ibaret. Jobs’un kendisinden bu konu ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Bakalım Apple patronu Jobs bu konuda bir açıklama yapacak mı?

Benzer Yazılar

Yorum

  1. Ahmet Kazım Özerten

    Adam Apple’ın ceosu ama çaresi yok 🙁

Bir cevap yazın

İşaretli alanlar gereklidir *