Bülten Abonelik

* * blog.veliman.com'a eklenen yeni içerikler ile ilgili e-posta alacaksınız.

Popüler İçerikler

Blog Yazısı

Surface yakında piyasada
Teknoloji

Surface yakında piyasada 

Microsoft ve Samsung LCD panellere kamera kullanmaksızın görme özelliği kazandırarak yeni nesil Surface’in üretimini sonunda gerçekleştirdi. Pixelsense teknolojisini içerisinde barındıran model, ilke versiyonunun yenilenmesinde Samsung’un kalite sunan ekran teknolojisini kullandı. Bu teknoloji sayesinde üzerinde gezdirilen ya da koyulan parmak, el ve buna benzer nesneleri tanıyan modülün, geniş ve ince bir ekran bulundurması bunun yanında dosya paylaşımı, ortak çalışmalar ve buna benzer uygulamalar gerçekleştirmesi sağlandı.

Microsoft uzun bir zamandır Surface üzerinde ki çalışmalarını sürdürüyordu. Çalışmalar sonuç vermiş olacak ki Surface’in hazır olduğu belirtildi ve modülün Samsung ortaklığı ile Türkiye’de piyasaya sunulacağı açıklandı.

Microsoft Surface için yaklaşık 4 yıldır bir çalışma aşamasına girmişti. Ayrıca yeni nesil Surface ile ilgili birtakım bilgiler internet platformunda sürekli olarak kısa videolar ile tanıtılıyordu. Ve sonunda beklenen gerçekleşti ve Samsung ile işbirliği yapan Microsoft, yeni nesil Surface’in pazara inmesini sağladı. Satış ve dağıtım ile ilgili ağın Samsung tarafından sağlanacağı ve bu modülün en geç haziran ayı içerisinde Türkiye’de de satışa sunulacağı açıklandı.

Benzer Yazılar

Yorum

  1. Murat

    Uzay çağına geçişin resmidir bu alet:)

Bir cevap yazın

İşaretli alanlar gereklidir *