Servis

Tamirciniz.com Servis Hizmetleri

Kombi, klima, kazan – brülör, hidrofor, doğalgaz sobası, termosifon, ve şofben cihazlarınıza  servis olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan tamirciniz.com İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla birinci önceliği olan tüketicin memnuniyetini de kazanarak kapsamlı olarak 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

Tamirciniz.com‘u diger servis firmalarından ayıran benzersiz özellikleri;

7 X 24 Çağrı Merkezi

Firma olarak kullanıcılardan 7 gün 24 saat alınan onarım çağrı kaydı ile aksaklığa ön teşhisi koymaktadır. Bu sayede siz müşterilerimize daha sağlıklı çözümler sunabiliyoruz.

Uzman Teknisyenler

Personelimiz cihazlar hakkında uzman kişilerdir. Bilgili ve donanımlı olmaları sayesinde geçmiş zamanda yaşadıkları problemler karşısında daha seri şekilde çözüm sunabilmektelerdir.

Teknolojik Altyapı

İlerleyen teknoloji ile sektörde yeni cihazların, aletlerin, eşyaların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Firmamızda bulunan tüm personelimiz ilerleyen bu teknolojiyi incelemekte ve kendilerini sürekli geliştirmektedirler.

1 Yıl Garantili Hizmet

Cihazlarınıza verilen hizmetlerimiz ve degişen yedek parçalarınız servis tarihinden itibaren 1 (bir ) yıl boyunca firmamız garantisi altında olup, yaşanabilecek aksaklıklarda ücretsiz olarak değiştirilir.

Hizmet verilen markalar

Tamirciniz,  Baymak, Eca, Vaillant, Demirdöküm, Alarko, Protherm, Bosch, Ariston ve Ferroli markalı  kombi, klima, kazan – brülör, hidrofor, doğalgaz sobası, termosifon, ve şofben cihazlarınıza  teknik servis olarak bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir